niedziela, 17 lipca 2011

#EMMA WATSON

    Z okazji premiery ostatniej części "H.Pottera" kilka zdjęć Emmy Watson i jej ślicznych kreacji z premier :) A jutro zdjęcia z magazynów.

emma_watson1.jpg

piątek, 15 lipca 2011

Canon PowerShot A800

    Wróciłam z praktyk. Chora... :/ Rok studiów zaliczony w 100% ! :) Niestety do stypendium zabrakło..niewiele :/ Ale podobno zmieniły się zasady przyznawania, więc może i dobrze, ze mam prawie 4,0 a nie 4,0 - przynajmniej nie będzie mi szkoda.
    Zamówiłam aparat. Paczka w przyszła pod koniec zeszłego tygodnia, ale ponieważ już w sobotę rano musiałam jechać do Wrocławia, nie zdążyłam go pokazać. Oto on: miał być czerwony, ale jak zobaczyłam, że akurat w tym kolorze jest o ponad 50 zł droższy, to zrezygnowałam, i zamówiłam szary. Jak dla mnie rewelacja. To mój drugi aparat fotograficzny i drugi Canon PowerShot i na prawdę polecam!!! Siostra ma Nikona - też fajny ale Canony najlepsze!

Turcja - jedzonko :P

    Przede mną 2 m-ce wakacji. Może nie zupełnie wakacji, bo normalnie będę pracować, ale przynajmniej weekendy będę mieć wolne.
    Rodzina wróciła z urlopu (Turcja - Alanya). Siostra zrobiła sporo fajnych zdjęć, ale mało jest samych krajobrazowych, więc te kilka wkrótce zamieszczę. A w necie jest tego pełno więc nie będę powielać.
    Poniżej kilka fotek jedzenia z Turcji na początek :) Wyglądają świetnie.

turcja2011 566_s.jpg

turcja2011 570_s.jpg