niedziela, 24 maja 2015

Lazy day

    Witam was!
Dzisiejsza niedziela jest pierwszym dniem w tym roku, który przeznaczyłam na "leniuchowanie". Dawno nie zdarzyło mi się nie robić po prostu NIC...
Wczoraj miałam egzamin na pierwszy mistrzowski stopień z Ju Jitsu.
I zdałam :D
Wkrótce dostanę mój wymarzony czarny pas :)
Natomiast pewnie w najbliższych dniach mogę zapomnieć o treningach. Bo dawno nie byłam tak obolała... ;)
 Zapraszam do obejrzenia całego postu ...  i posłuchania... ;)
    Poniżej zdjęcia dzisiejszej stylizacji (w sumie to jednak coś dziś zrobiłam :P ;)). Zestaw w sam raz na taki "leniwy" dzień jak dzisiaj. Spodnie dresowe z Cropp kupione ostatnio na wyprzedaży, do tego nowe buty z Wojas. Bluzki (zielona - Gatta oraz srebrna) odnalezione podczas wczorajszych porządków - które zrobiłam po egzaminie! (nie wiem czy to zasługa kortyzolu czy endorfin... ale dzisiaj nie byłabym w stanie ;)).
Polecam Wam także nową serię żeli pod prysznic La Petit Marseillais: zapachy które testuję to: werbena i cytryna oraz pomarańcza i grejfrut, i są juz dostępne m.in w Rossmann.
LPM to francuska firma, która od niedawna pojawiła się w Polsce. Kosmetyki LPM mają prześliczny zapach, nie podrażniają skóry, balsamy łatwo się wchłaniają zostawiając skórę nawilżoną i pachnącą. Polecam :)
Miłej niedzieli!

Zostań ambasadorlą La Petit Marseillais!


    Hi everyone!
This Sunday is the first day of this year, which has earmarked for "lazing around". I have not happened to me not to do simply NOTHING ...
Yesterday I had an exam on the first master degree from Ju Jitsu.
And I passed: D
Soon I get my black belt  :)
In contrast, probably in the next few days I forget about training. Because I have not been so sore;)
Here are the photos of today's styling (all in all it was something I did today: P;)). Set just in time for the "lazy" day like today. Pants with Cropp bought recently on sale for the new shoes with Wojas. Tops (green - Gatta and silver) found during yesterday's orders - which I did after the exam! (I do not know if it's the merit of cortisol and endorphins ... but today I would not be able to;)).
I would recommend you as a new series of shower gels La Petit Marseillais: scents that I test it: verbena and lemon, and orange and grapefruit, and are already available m.in in Rossmann.
LPM is a French company that recently appeared in Poland. Cosmetics LPM have a lovely scent, does not irritate the skin, lotions easily absorbed, leaving skin moisturized and smelling. I would recommend :)

In set:
- trousers - Cropp
- blouse - Gatta
- shoes - Wojas
- watch - Casio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz! ♥
Będzie mi miło, jeśli odwiedzisz tę stronę ponownie :-)