czwartek, 2 lipca 2015

Baby blue, white collar & horses


    Witam was!
     Dzisiaj zgodnie z wcześniej przedstawionymi inspiracjami stylizacja typu "Total look". Chociaż tak do końca nie jestem pewna, czy tak ją powinnam nazwać. W informacjach, które udało mi się uzyskać na temat tego pojęcia, ma ono teoretycznie 3 znaczenia:
1. Total look oznaczający kobietę zadbaną, w idealnie dobranej stylizacji.
2. Total look jako stylizacja monochromatyczna np. wszystko w bieli, przełamana drobnym, rzucającym się w oczy akcentem.
3. Total look jako stylizacja z wykorzystaniem różnych odcieni tego samego koloru.
A mój Total look jest trochę nietypowy.
Ponieważ cala stylizacja składa się z sukienki biało-niebieskiej z motywem koni (która w głównym zestawie pełni funkcję bluzki ;)) oraz spódniczki z podszewką wykonanej z tego samego materiału. Czy to Total look?
Chyba tak.
Całość wykończona sandałami pasującymi kolorystycznie do reszty. Kolory są 2: 1 deseń, 1 rodzaj materiału.
Skąd pomysł na tak nietypowe połączenie?
Tegoroczna kolekcja Mohito baaardzo przypadła mi do gustu, przede wszystkim rozkloszowane spódniczki z kilkoma warstwami tiulu <3 ;) i te desenie w połączeniu z prostym krojem i eleganckim białym kołnierzykiem.
Ponieważ ten "mój Total look" (bo nie wiem czy tak go nazywać) bardzo mi się spodobał, próbowałam wybierając spódniczkę dobrać do niej odpowiednią bluzkę. Znalazłam jedną z tym samym motywem, ale z zupełnie innego materiału. Bluzka fajna do jeansów...ale nie do tej spódniczki. Zakup samej spódniczki tez nie wchodził w grę bo co do niej? No może białą elegancką bluzkę, albo coś w delikatnym pastelowym różu. Ale w końcu zobaczyłam sukienkę mini z tego samego materiału. I pasuje!
Oto więc dzisiejsza stylizacja. Na chłodniejszy dzień ze spódniczką, na upał tylko mini ;) Trochę zaszalałam... ale mam nadzieję ze Wam się spodoba. :D

English version: below. 
 
Zapraszam do obejrzenia całego postu :)


    Hello everyone!
     Today, according to pre-set styling influences like "Total look". Although I'm not entirely sure that I should call her. The information that I was able to get on this concept, it is theoretically 3 meanings:
1. Total signifying a woman look neat, perfectly matched in styling.
2. Total look as monochrome styling, eg. All in white, broken small, unobtrusive accent.
3. Total look as styling using different shades of the same color.
And my total look is a little unusual.
Since the whole styling consists of dresses white and blue with the motif  "horses" (which serves as the main set of shirts ;)) and a skirt with a lining made of the same material. It is Total look?
I think so.
The whole is finished sandals matching color to the rest. The colors are 2: 1 pattern, 1 type of material.
    Where did the idea for such unusual combination?
This year's collection MOHITO sooooo appealed to me, first of all globed skirts with several layers of tulle <3;) and these patterns combined with a simple and elegant typeface white collar.

source: Mohito
 
:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz! ♥
Będzie mi miło, jeśli odwiedzisz tę stronę ponownie :-)