poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Butterfly effect

    Witam Was!
    Dzisiaj zdjęcia z mojego krótkiego pobytu we Wrocławiu.
A w zestawie: pasujące prawie do wszystkiego półbuty z Wojas, spodenki z wyprzedaży w H&M (10 zł;-)) oraz bluzka z H&M z mojej ulubionej Garden Collection, której rękawy trochę przypominają skrzydła motyla. Od razu skojarzyło mi się to z tytułem filmu, który ostatnio znalazłam  w szafce: "Efekt motyla". Całkiem fajna nazwa dla dzisiejszego zestawu ;-)  I tak z ciekawości wyszukałam w google, czym tak na prawdę jest ten tytułowy efekt. Okazało się, że to nie tylko tytuł  filmu, ale także pojęcie psychologiczne. Dokładny opis znajdziecie w kolejnym poście :-)
    Ostatni rok był dla mnie bardzo pracowity. W końcu w wakacje nadszedł czas na chwilę wytchnienia i na opracowanie celów na najbliższe 2-3 lata. Ne było łatwo. W głowie miałam totalny chaos... ale w efekcie ustaliłam plan :-) Będzie jeszcze bardziej pracowicie i mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli.
    Zdjęcia zrobiłam podczas weekendu spędzonego w moim ulubionym mieście. Trzy dni, właściwie bez Internetu, rzadko zaglądając do komórki, bez spoglądania na zegarek... Polecam każdemu, kto chce chociaż na chwilę oderwać się od  codzienności. :-)

English version below photos.

Zapraszam do obejrzenia całego postu :-)

 
    Today, pictures of my short stay in Wroclaw. 
And included:  shoes (Wojas), shorts from sales in H&M and blouse from my favorite H&M Garden Collection, with the sleeves a little like butterfly wings. Immediately I recognized me as the title of the film, which recently found in a cupboard: "The Butterfly Effect". A pretty name for a set of today ;-) And just out of curiosity I searched in google, which in fact is the title effect. It turned out that it was not only the title of the film, but also a psychological concept. The exact description can be found in the next post :-)

    
Last year was very busy for me. At the end of the holiday time it has come for respite and to prepare goals for the next 2-3 years. In my head I was total chaos ... but finally I fixed plan will be even busier and I hope that everything goes my way. :-)

    
Photos taken during a weekend spent in my favorite city. Three days, without the Internet, without phone and sms, without looking at his watch ... I recommend to anyone who wants even for a moment to break away from everyday life. :-)
 
 
In set:
  • blouse - H&M Garden Collection
  • shorts - H&M
  • shoes - Wojas
:-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz! ♥
Będzie mi miło, jeśli odwiedzisz tę stronę ponownie :-)