sobota, 1 sierpnia 2015

Graffiti

 
    Jaki jest mój styl? Oto jest pytanie! Ciężko jednoznacznie go zdefiniować.
Co lubię? Wszystko co jest inne, nietypowe, oryginalne :)
Jaki styl lubię? Zarówno romantyczne koronki i kwiatowe wzory, jak również czarne motocyklowe kurtki, styl sportowy (ale musi być nieco zwariowany -  i może być w kwiaty ;)), pin-up, marynarski itp.itd.
Lubię nowe trendy. Nie dlatego, że muszę mieć coś nowego tylko dlatego że jest to nowe i teraz modne. Po prostu fajnie jest spróbować czegoś nowego :) Niektóre kolekcje omijam szerokim łukiem, są też takie, które jakbym mogła kupiłabym w całości (Jak kolekcja Garden z H&M). Jednak od niedawna zaczęłam szukać trochę innych ubrań: zaczął mi się podobać trend total look  - zwłaszcza w bieli, przy czym - bym była sobą i nie było zbyt nudno - skoro nie ma kilku kolorów to  muszą być różne faktury materiału. Wróciłam także do wygodnego stylu sportowego.
Czasem trochę sama nie wiem, czego szukać w sklepach: lubię kolory, lubię kwiaty, ale czasem mam dni, kiedy założyłabym najchętniej elegancki czarny kombinezon z Mohito, bez żadnych dodatków, żeby było najprościej jak to możliwe. Nie wiem, czy to z powodu zmiany nastroju...czy może z wiekiem zaczynam odkrywać na nowo swój styl, który - jak byłam dotychczas przekonana - już  dawno mam określony.
Dzisiejszy zestaw to bluza i spodnie kupione na wyprzedaży w Diverse i znane już Wam buty z Wojas. Taka odsłona szarości bardzo mi się podoba.
English version below.
Zapraszam do obejrzenia całego postu :)
    What is my style? That is the question! It's hard to define it clearly.
What I like?: everything is different, unusual, original :)
What style do I like? Both romantic lace and floral patterns, as well as black motorcycle jackets, sporty style (but it must be a bit crazy - and may be in the flowers ;))

In set:
  • trousers and blouse - Diverse
  • shoes - Wojas
:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz! ♥
Będzie mi miło, jeśli odwiedzisz tę stronę ponownie :-)