sobota, 19 września 2015

Lady in Red...

Witam Was!
    Według W. Cejrowskiego: "Mała czerwona lepsza niż mała czarna". I w tym sezonie kupuję to w 100%! Dlatego, że jest modne?  Nie. Po prostu mi się podoba. Ostatnio mam fioła na punkcie klasyki, ale takiej trochę "po mojemu"  (to znaczy: że nie może być zbyt klasycznie ;)). Wkrótce się przekonacie... :)
W tym sezonie stawiam na: czerwień, biel i czerń. Taka odmiana po letnich, bardzo  kolorowych kwiatowych stylizacjach.
   Na pierwszym planie: czerwona koronkowa sukienka z Mohito (uwielbiam taką czerwień!). Do tego odnalezione w szafie baleriny oraz kupiona na wiosnę czarna torebka z Monnari (a jednak jakieś kwiaty muszą być... ;)). Do całości dodałam książkę "VOGUE. Za kulisami świata mody", którą zapewne część z Was już zna. Makijaż przy pomocy kosmetyków  Avon i Oriflame: szminka Ultra Color Rich - Red Reveal, poczwórne cienie z kolekcji 24K oraz żelowy lakier do paznokci Roses are Red. Tak bardzo ostatnio podoba mi się czerwień, że  nie mogłam się oprzeć...
   Zdjęcia robiłam kilka dni temu. Pogoda przepiękna, oby cała jesień  była tak śliczna.

Hello everyone!
  According W. Cejrowski "little red better than the little black dress". And this season I buy it 100%! Because it is fashionable? No. Just I like it.
This season, bet on: red, white and black. Such a change after the summer, very colorful floral styling.
   
In the foreground: red lace dress with MOHITO (I love the red!). With shoes from Lasocki and bag from Monnari (and yet some flowers must be ...;)). To this I added the book "VOGUE. Behind the scenes of the fashion world," which probably some of you already know. Make up with Avon and Oriflame cosmetics: lipstick Ultra Color Rich - Red Reveal, quadruple shadows from the collection of 24K and gel nail polish Roses are Red.
I LOVE red <3 <3


Zapraszam do obejrzenia całego postu :-)
In set:
  • dress - Mohito
  • shoes - Lasocki / CCC
  • bag - Monnari
  • purse - Cropp 
:-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz! ♥
Będzie mi miło, jeśli odwiedzisz tę stronę ponownie :-)