sobota, 26 grudnia 2015

Christmas Mood

   Witam Was!
   Jak Wam mijają Święta? Ja już nie mogłam się doczekać Wigilii :-) Przebywając za granicą, liczyłam ile dni zostało do 24 grudnia - i tym samym powrotu do kraju. Wróciłam do Polski tuż  przed Wigilią - o godz. 23:30 23-ego grudnia ;-)
Ostatni miesiąc był dla mnie bardzo pracowity, nie miałam czasu na nic. Tym bardziej doceniam każdą wolną chwilę i rodzinną atmosferę. Na własnej skórze przekonałam się o trafności przysłowia: "Wszędzie dobrze,  ale w domu najlepiej".
   Ale... powracając do mody: dzisiejszy zestaw jest świąteczny, wygodny, kolorowy. Święta spędzam w domu, więc postawiłam na wygodę. Sweter o nieco banalnym wzorze (ale w Święta wypada ;-)), do tego legginsy z podszewką, czarne kozaki i  kurtka z futerkiem.  Zdjęcia są  słabszej jakości... bo trochę za późno wyszłam z domu (pracując od rana do wieczora, przestałam zwracać uwagę na to, o której zachodzi słońce). Jutro wybieram się na kolejną małą "sesję";-) a efekty zobaczycie już wkrótce.
Zapraszam do obejrzenia całego postu ;-)
I raz jeszcze życzę Wam Wesołych Świąt!!! :-)
Hello everyone!
   
As you pass by Christmas? I already could not wait to Christmas Eve :-) While abroad, counting how many days was 24 December - and thus return to the country. I went back to the Polish just before Christmas - the chair. 23:30 23 of December ;-)Last month was for me very busy, I had no time to do anything. The more I appreciate every moment and a family atmosphere.
   
But ... back to fashion: today set a festive, comfortable, colorful. I spend christmas at home, so I opted for comfort. Christmas sweater ang leggings with fur. Jacker from Zara.  Very warm red scarf from Cropp...and it is ready!
 
In set:
  • sweater - House
  • scarf - Cropp
  • leggings - no name
  • shoes - Lasocki / CCC
  • bag - no name
  • jacket - Zara
 
    Już po raz trzeci na Święta kupuję zapachowe mydełka od Oriflame. Mają piękny zapach.
    Po ciężkim miesiącu pora na regenerację skóry. Polecam serię Swedish SPA od Oriflame,
 ...nowe maseczki z Avon,
 oraz Tender Care (kremy uniwersalne). Jak widać, mam ich zapas na całą zimę ;-)
 Polecam także balsam o zapachu migdałów.
 

;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz! ♥
Będzie mi miło, jeśli odwiedzisz tę stronę ponownie :-)