piątek, 15 kwietnia 2016

Last months...

:-)
Zapraszam do przeczytania całego postu ;-)

   Witam Was!
   Ostatnie dni były dla mnie dużym wyzwaniem (zakładam firmę, na czym kompletnie się nie znam... i można powiedzieć że rzuciłam się trochę na głęboką wodę). Za jakiś czas zamieszczę szczegółowe informacje. Obecnie jestem w trakcie zakupywania sprzętu (już nie mogę doczekać się mojego nowego Canona :-)), projektowania ubrań, metek i szablonu sklepu internetowego. Istny sajgon. Ponieważ jestem pierwszą osobą  w mojej rodzinie, która ma firmę, nie mam się od kogo uczyć. Ale jestem dobrej myśli  :-) 
Pisanie maili po angielsku idzie mi coraz lepiej ;-)
:-)
   Mam do Was prośbę: jeśli  podoba Wam się jakiś sklep internetowy i uważacie, że fajnie się z niego korzysta: proszę napiszcie mi w komentarzu. Z góry bardzo dziękuję! Bardzo zależy mi na tym, by mój sklep wyglądał świetnie a przy tym był łatwy w obsłudze.

   Podsumowując ostatnie 4 miesiące: bardzo dużo się nauczyłam, zaplanowałam swój biznes, plan na cały 2016 rok. Przy okazji nawiązałam kilka fajnych współpracy dotyczących tego bloga. Dziękuję także za wyróżnienie mojego zdjęcia w Glaomour. Trochę przeraża mnie to, co sobie zaplanowałam, ale mam nadzieję, że w krótce wszystko się ułoży - oczywiście dzięki mojej pracy :-)
________________________________________

https://www.facebook.com/Fashion-Secret-Garden-200161053482191/ https://plus.google.com/111698595772641403120 https://www.instagram.com/alliness_blogspot_com/?ref=badge https://pl.pinterest.com/justynaprzeorek/

1 komentarz:

Dziękuję za komentarz! ♥
Będzie mi miło, jeśli odwiedzisz tę stronę ponownie :-)