czwartek, 30 czerwca 2016

Last months


Witam Was!

   Przepraszam za moją długą nieobecność. Obiecuje w najbliższym czasie to nadrobić.
   Wreszcie po 3 miesiącach starań (i niestety kilku wizytach na policji) otrzymałam paczkę z moim aparatem fotograficznym. Jak na razie działa bez zarzutu. 
   Od kwietnia dużo się zmieniło. Wspominałam już o mojej pierwszej firmie. Od dnia podpisania umowy o dofinansowanie na otworzenie własnej działalności czas leci jak zwariowany. Pojawiło się wiele komplikacji, między innymi felerny zakup aparatu Canon oraz problem z zamówieniem towaru. Obecnie przede mną kolejny etap: wdrożenie projektu sklepu internetowego, opracowanie 2 wersji językowych sklepu, wykonanie sesji zdjęciowych. Trochę mnie to śmieszy biorąc pod uwagę fakt, że dziś trzymając pierwszą w moim życiu lustrzankę przez pół godziny czytałam instrukcję, by ją włączyć ! (a zaznaczę, że to mój czwarty w domu aparat firmy Canon i nigdy nie zaglądałam do instrukcji obsługi ;-)) Ale wiem, że dam radę.... tylko nie wiem, ile mi to zajmie ;-)
    Dodatkowo współpracuję z 2 firmami i wreszcie musiałam sobie kupić kalendarz, bo już nie ogarniam ;-)
   W krótce napiszę coś więcej o mojej firmie i podam link do sklepu. Pracuję nad wprowadzeniem produktów których nie ma obecnie w Polsce i mam nadzieję, że mi się powiedzie ;-) Już nie mogę się doczekać otwarcia sklepu :-)
Zdjęcie z projektu mojego sklepu internetowego. Może Wam się z czymś kojarzy?

___________________________________________

FOLLOW BLOG

https://www.facebook.com/Fashion-Secret-Garden-200161053482191/ https://plus.google.com/111698595772641403120 https://www.instagram.com/alliness_blogspot_com/?ref=badge https://pl.pinterest.com/justynaprzeorek/

2 komentarze:

  1. Zapowiada się bardzo pracowity czas. Podziwiam samozaparcia i wytrwałości. To ważne, że się rozwijasz :)

    http://brewilokwencja.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Podziwiam Twój zapał i życzę sukcesu:) pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! ♥
Będzie mi miło, jeśli odwiedzisz tę stronę ponownie :-)