niedziela, 28 sierpnia 2016

A few words about my Company - IKIGAI / Kilka słów o mojej firmie - IKIGAI.

Hi!
Today: a few words about my company.
I trained martial arts since March 2000. I had 3 break due to injury. But I always come back to training after treatment, because it like it very much!  If You follow my blog, You know, that I add pictures from Shaolin sometimes. For 15 years martial arts are only my hobby. I never thought, that I will open online shop (by education I`am land surveyor and physiotherapist...). I`m in the process of opening my first store now - soon at: www.ikigaishop.pl
I sale my products on allegro (Polish equivalent of eBay). 
Link here:  http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4120433
But... what I sell?
 Traditional martial arts are my favorite. I train traditional Ju Jitsu Goshin Ryu.
My fashion blog is full of colors, but in traditional martial arts I very like minimalism and simplicity.
Quality of materials is very important for me. Therefore all products in my shop are high quality. I offer kimonos and accesories from Asia. I offer clothes for martial arts made of bamboo cotton (the first on the Polish market).
I can send order to each country. 

   We have for sale currently:
KIMONOS for Judo and Karate [Bamboo Cotton or Cotton 100%]
HAKAMA for Kendo [Cotton with polyester] - colors: black / navy blue
SHOES for Tai Chi and Kung Fu - ideal for walking on a daily basis too! [Canvas - colors: white, black, red]
FANS - Tai Chi and Kung Fu [100% silk - available in red color in two patterns]
Pictures below polish version - click: "read more".

All my products are available HERE.
You can search my company on social media.

https://www.facebook.com/ikigaipoland/  https://twitter.com/ikigaishop  https://plus.google.com/u/0/114633620593528861549?hl=pl  https://www.instagram.com/ikigai_pl/  https://pl.pinterest.com/ikigai7097/  https://www.youtube.com/channel/UCTAoUbo0UySNRQL_-Ly6T0Q  http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4120433

________________________________________________________________

Witam Was!
Wreszcie mogę napisać coś więcej na temat mojej firmy.
Trenuję sztuki walki od marca 2000 roku. Miałam 3 przerwy z powodu kontuzji. Ale zawsze wracałam na trening, ponieważ bardzo to lubię. Osoby, które śledzą mój blog, wiedzą, że czasem dodaję zdjęcia np. z Shaolin albo inspirowane Japonią lub Chinami. Przez 15 lat sztuki walki były dla mnie tylko hobby. Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek otworzę sklep internetowy (z wykształcenia jestem geodetką i fizjoterapeutką). Obecnie jestem w trakcie otwarcia mojego pierwszego sklepu.
Swoje produkty sprzedaję na allegro.
Link tutaj:  http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4120433
Ale... co sprzedaję?
Tradycyjne sztuki walki należą do moich ulubionych. Trenuję tradycyjne Ju Jitsu Goshin Ryu. Mój blog modowy jest pełen kolorów, ale w tradycyjnych sztukach walki bardzo lubię minimalizm i prostotę. Bardzo ważna jest dla mnie jakość materiału. Dlatego też wszystkie produkty w moim sklepie są wysokiej jakości. Oferujemy kimona i akcesoria szyte dla firm japońskich. W naszej ofercie są kimona wykonane z bawełny bambusowej (pierwsze na polskim rynku).
Zamówienie mogę wysłać do każdego kraju.

   Obecnie posiadamy w ofercie:
KIMONA do Judo i Karate [Bawełna bambusowa albo bawełna 100%]
HAKAMY do Kendo [Bawełna z domieszką poliestru] - colory: czerń / navy blue
BUTY do tai Chi i Kung Fu - idealne także do chodzenia na co dzień! [Płótno - kolory: biel, czerń, czerwień]
WACHLARZE - Tai Chi / Kung Fu [100% jedwab - dostępne w kolorze czerwonym i dwóch wzorach].
Aby zobaczyć zdjęcia kliknij: "Czytaj więcej".

Możecie także znaleźć moją firmę w mediach społecznościowych.
Mamy także Blog firmowy.
Zapraszam!

https://www.facebook.com/ikigaipoland/  https://twitter.com/ikigaishop  https://plus.google.com/u/0/114633620593528861549?hl=pl  https://www.instagram.com/ikigai_pl/  https://pl.pinterest.com/ikigai7097/  https://www.youtube.com/channel/UCTAoUbo0UySNRQL_-Ly6T0Q  http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4120433

środa, 24 sierpnia 2016

White Collar

   Witam Was!
   Ostatni weekend w moim mieście był bardzo różnorodny jeśli chodzi o pogodę. Słoneczna, piękna sobota i deszczowa niedziela. Zamieszczone dzisiaj zdjęcia robione były w deszczu. Udało nam się ukryć pod drzewami, ale do niektórych ujęć trzeba było się "wynurzyć" z krzaków ;-)
   Ostatnie miesiące mam bardzo pracowite (o czym już nie raz wspominałam), udało mi się także zrobić w moim pokoju mały remont. W końcu musiałam znaleźć miejsce na towar do mojego sklepu. I to, o czym marzyłam od dawna: wreszcie wszystkie moje ubrania są posegregowane tak jak chciałam! A wszystko zaczęło się od jednej małej usterki: wieszak, na którym dotychczas wisiała część moich ubrań, popsuł się. Ponieważ mam w pokoju starą (ale bardzo dobrej jakości) szafę Stanley (firma ta produkowała szafy na wymiar z drzwiami przesuwnymi), a popsuta "poręcz" nie nadawała się do użytku, zostało prawie 3 m kwadratowe wolnej przestrzeni pod zagospodarowanie. I tak powstało 8 półek, na których poukładałam firmowy towar oraz swoje ubrania i torebki. Wreszcie mam porządek!
   Powracając do samego zestawu: sukienka jest efektem wyżej wspomnianych "generalnych porządków". Czasem tak jest, że ma się coś w szafie, co jest schowane głęboko i zapominamy o tym. Dlatego jestem za sprzątaniem w szafie minimum raz na pół roku - w końcu po co wydawać pieniądze na nowe ubranie, mając w zasięgu coś podobnego, równie ładnego i właściwie bez śladów używania ;-)

Zapraszam do obejrzenia całego postu :-)

Hello!
   Last weekend in my town was very various when it comes to weather. Sunny, beautiful Saturday and rainy Sunday. These pictures were taken in the rain.
   Recent months have very busy for me but I was able to do a little renovation in my room. In the end, I had to find a place for the goods for my shop. And this is what I dreamed for a long time: Finally, all my clothes are sorted as I wanted!
   Returning to today outfit: dress is a result of the  "general clean up". I had tthis dress for 1-2 years in my wardrobe... Therefore, I believe that frequent cleaning in the wardrobe is important. Why should we spend money on new clothes while we have a lot of cool clothes at home ;-)

sobota, 20 sierpnia 2016

Sunny weekend and gift from Le Petit Marseillais

   Witam Was!
   Dzisiaj miałam pierwszy w tym miesiącu wolny dzień ("wolny" = zajmowanie się "tylko" moją firmą ;-)). Niestety trudno jest budować biznes od zera. Niebawem napiszę coś więcej na temat mojej firmy - póki co trwają ostatnie poprawki sklepu, wystawianie produktów na serwisach typu allegro (link TUTAJ), przygotowanie zdjęć, księgowość... etc. etc.  
   Znalazłam czas na krótki spacer. Pogoda w moim mieście cudowna! Aż szkoda było wracać do domu. Mój strój był idealny na sobotni spacer: wygodne szorty "boyfriend", luźny t-shirt, mała torebka, espardyle, kapelusz (mój kupiłam bardzo tanio w Bershka w Warszawie, ale polecam Wam kapelusze firmy HatHat - są droższe ale o wiele lepszej jakości i do tego szyte na miarę). 
  Niedawno odebrałam też paczkę z Le Petit Marseillais. Co w niej było? O tym w dalszej części postu ;-)

   Today I had the first free day this month ("free"= dealing with "only" my company;-)). Unfortunately, it is difficult to build a business from scratch. I will write more about my business soon - so far underway final touches of online shop, display of products on sites like Allegro (link HERE), preparation of photo, accounting, etc. etc.
    I found time for a short walk. The weather in my town was wonderful! It's a shame was to come home. My outfit was perfect for a Saturday stroll: comfortable shorts, "boyfriend", loose t-shirt, a small handbag, espardyle, hat (I bought my hat very cheaply in Bershka in Warsaw, but I recommend you hats companies HatHat - their products are more expensive but they are better quality and tailor-made).
   Recently, I received a package from Le Petit Marseillais. What was in it? On this later ;-)
Zapraszam do obejrzenia całego postu ;-P